piątek, 8 maja 2015

PIĘĆ PALCÓW


Uciekłam na kilka miesięcy. Przez ten czas poruszałam się po omacku. 
NIE POTRAFIĘ SIĘ CIESZYĆ.
Wciąż nachodzą mnie myśli, że chciałabym tak jak wcześniej… !WCZEŚNIEJ! (tupię z bezsilności) kiedy za pierwszym razem dowiedzieliśmy się o ciąży. Wiem, że nie wolno mi tak absolutnie myśleć, ale pragnę z całych sił znowu zobaczyć mojego osobistego JUŻ męża - jak zabiera mnie na ręce, z radości tańczy i krzyczy: "ZOSTANĘ TATĄ!" 
Zaraz w te miejsce tego pojawia się obraz tego samego męża, który zabiera mnie ze szpitala, z oddziału patologii ciąży. Poronienie.
TA CIĄŻA ODBIJA SIĘ ECHEM POPRZEDNIEJ...
Zazdroszczę kobietom, które są definicją - CIĄŻA TO NIE CHOROBA- kobietom, które w katalogowy sposób przechodzą dziewięć miesięcy i przede wszystkim parom, które w NIEZMĄCONY WSPOMNIENIAMI sposób mogą się cieszyć stanem błogosławionym już od pierwszych tygodni ciąży.
U mnie już półmetek, a uśmiechy potrafię policzyć na palcach jednej ręki:
 • 1 PALEC - Pierwsze USG, kiedy to na własne oczy zobaczyliśmy jak nasz maluszek rusza się, macha do nas, pije wody płodowe. Łezka szczęścia zaliczona.
 • 2 PALEC - ....
 • 3 PALEC - ....
 • 4 PALEC - ....
 • 5 PALEC - ....

11 komentarzy:

 1. Jestem pewna, że tym razem będzie inaczej, że tym razem wszystko skończy się dobrze i już za kilka miesięcy będziecie przytulać swojego maluszka! Powodzenia :)
  ps. a ja już jestem trzy dni po terminie... 9 miesięcy ciąży nie dało mi tak w kość, jak te ostatnie trzy dni oczekiwania... a najgorsze jest to, że nie wiem ile jeszcze tego czekania przede mną!

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki, by tym razem radość była już przy rozwiązaniu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że początki zawsze dla kobiety są ciężkie i pełne nerwów... jednak... życzę Ci abyś zaczęła się cieszyć tym stanem... :) Będzie dobrze, trzymam kciuki! :* ZDRÓWKA:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana dużo zdrówka, spokoju i satysfakcji ze stanu w jakim obecnie jesteś, bo to piękny stan! :)
  Trzymam kciuki i przesyłam masę pozytywnych myśli!
  Będzie dobrze! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam kciuki za powodzenie. :)))))))

  OdpowiedzUsuń
 6. powodzenia i dużo zdrówka i spokoju :) który to już tc? u mnie 23 :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja miałam bardzo ciężka ciążę i nie rozumiałam jak inne kobiety mogą mówić, że to pozbawione obaw i stresu uczucie.ja się bałam przez cały czas. Dzieki2 Bogu się udało i urodzilam zdrowego synka. Tobie też tego życzę. A przede wszystkim to spokoju ducha i pozytywnego nastawienia, że wszystko się pomyślnie skończy i niedlugo bedziesz sciskala swoje malenstwo i płakała ze szczęścia:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja miałam bardzo ciężka ciążę i nie rozumiałam jak inne kobiety mogą mówić, że to pozbawione obaw i stresu uczucie.ja się bałam przez cały czas. Dzieki2 Bogu się udało i urodzilam zdrowego synka. Tobie też tego życzę. A przede wszystkim to spokoju ducha i pozytywnego nastawienia, że wszystko się pomyślnie skończy i niedlugo bedziesz sciskala swoje malenstwo i płakała ze szczęścia:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja miałam bardzo ciężka ciążę i nie rozumiałam jak inne kobiety mogą mówić, że to pozbawione obaw i stresu uczucie.ja się bałam przez cały czas. Dzieki2 Bogu się udało i urodzilam zdrowego synka. Tobie też tego życzę. A przede wszystkim to spokoju ducha i pozytywnego nastawienia, że wszystko się pomyślnie skończy i niedlugo bedziesz sciskala swoje malenstwo i płakała ze szczęścia:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Powiem krótko: niech moc będzie z Wami :-) Wierzę, że będzie wszystko dobrze, czego Wam życzę z serca całego :)

  OdpowiedzUsuń
 11. życzę żeby wszystko było dobrze :)

  OdpowiedzUsuń